Na pretekoch Slovenského pohára naše diavčatá opäť úspešne

Na 3.kole Slovenského pohára v Trnave (3.-4.11.2017) si našich 14 dievčat opäť počínalo úspešne. Priniesli 4. zlaté, 2. strieborné a 1. bronzovú medailu. V “A“ kategóriách cenné striebro získala naša seniorka Emka  KUKLOVSKÁ. Medzi juniorkami opäť obhájila zlato Kajka TAKÁČOVÁ, v starších žiačkach sa o jednu priečku nahor posunula Sárka SURMANOVÁ a priniesla si domov striebro. V rovnakej kategórii 5. priečku obsadila Adelka BALCOVÁ.

V mladších žiačkach svoju prvú pozíciu obhájila Andrejka ŠVECOVÁ, Sofinka BAŇOVIČOVÁ osadila 4. a Simonka ŠIMAŠKOVÁ 7. priečku.

V “B“ kategóriách urobila výrazný posun vpred Kristínka BARTALOVÁ a v kategórii “Starších žiačkach” zvíťazila.

V mladších žiačkach obhájila prvenstvo Vivien KÁLLAY , striebro získala Bianka VRABKOVÁ a do tretice, bronz si odniesla Miška DEÁKOVÁ.  4.miesto osadila opäť naša pretekárka Viki VAVROVÁ.

V kategórii najmladších žiačok sa predstavili dve naše dievčatá a umiestnili sa na 10. mieste BARLÍKOVÁ CHIARA a na 11. mieste ĎUROVIČOVÁ LENKA.
Začiatkom decembra čaká naše dievčatá vyvrcholenie sezóny a to v podobe Majstrovstiev Slovenska v Detve. Tie najlepšie z nich medzitým ešte čakajú medzinárodné preteky.
Všetkým dievčatám silno držíme palce v ďalšej príprave na súťaže a želáme im pri tom veľa zábavy. Veľká pochvala patrí opäť kolektívu trénerov a rozhodkýň, ktorí odvádzajú skvelú prácu.
N. MiklošováKomentovať článok