Po 6. rokoch otvárame novú telocvičňu

Pred šiestimi rokmi sme sa pod vedením Tibora Letka pustili do prestavby nefunkčnej haly v Petržalke a po necelom mesiaci sme vybudovali novú gymnastickú halu, kde sa pripravili Samuel Piasecký na OH 2012 (11. miesto) a Barbora Mokošová na OH 2016. Nakoľko hala v Petržalke praská vo švíkoch a záujem je stále veľký, rozhodli sme sa otvoriť novú gymnastickú telocvičňu, tento krát v mestskej časti Rača.

Tibor sa dal opäť “do montérok”, veľmi dlho hľadal vhodné priestory, ešte dlhšie premýšľal do najmenších detailov, ako by to bolo pre deti najlepšie, celé týždne pracoval od rána do večera. Pomáhalo nám veľa ľudí, no najmä náš kamarát, bývalý veľmi dobrý gymnasta a reprezentant ČSSR Peťo Kompauer, celá rodina Letkovcov, samozrejme neúnavný Filip a my všetci ostatní. Práca to bola nekonečná, no stálo to za to.

Výsledok: priestory v bývalej kongresovej sále hotela Barónka sme premenili na prekrásnu gymnastickú telocvičňu pre deti a mládež.
Veď posúďte sami:

Takto to prebiehalo:

Veríme že aj týmito priestormi pomôžeme nájsť a vychovať nové gymnastické nádeje, ktoré budú úspešne reprezentovať Sláviu UK Bratislava, Gymnastické centrum Bratislava a Slovenskú republiku.

Prví záujemcovia majú jedinečnú šancu vybrať si dni a časy tréningov. Tréningy sa práve rozbiehajú. Prihlasovať sa je možné po registrácii do nášho systému cez: https://kurzy.gymslaviauk.sk

Tešíme sa na VásKomentovať článok