Kto nás reprezentuje

Tréneri:

  • Mgr. Jozef Konečný, vedúci tréner  chlapcov gym. oddielu TJ Slávia UK Bratislava
  • PaedDr. Nadežda Miklošová, vedúca trénerka  dievčat gym. oddielu TJ Slávia UK Bratislava
  • Mgr. Martin Zvalo, reprezentačný tréner SR
  • Mgr. Peter Krištof, tréner mládeže SR
  • Mgr. Luboš Rupčík PhD., tréner mládeže
  • Mgr. Janka Luptáková, trénerka mládeže
  • Ing. Pavol Mikuš, tréner mládeže, rozhodca
  • Ing. Zuzana Zvalová, trénerka mládeže
  • PaedDr. Andrea Letková, trénerka mládeže
  • Mgr. Janka Lichtmanová, trénerka mládeže
  • PhDr. Gabriel Varga PhD., tréner mládeže, medzin. rozhodca
  • Mgr. Marianna Krajčírová Némethová, trénerka mládeže
  • Mgr. Daniel Kamenický, tréner mládeže, rozhodca
  • Mgr. Lubica Bohmerová PhD., trénerka mládeže
  • Matej Lichtman, tréner mládeže, rozhodca
  • Mgr. Stanislav Kútik, tréner mládeže
  • Mgr. Lucia Kellovská, trénerka mládeže
  • Mgr. Nina Miklošová, trénerka mládeže

Medzinárodní rozhodcovia:

  • PhDr. Gabriel Varga PhD. (šport. gym)
  • Rastislav Skirkanič (šport. gym)
  • Mgr. Luboš Rupčík PhD. (šport. gym)
  • Ing. Viera Kotuličová (šport. gym)
  • MUDr. Andrea Martonová (trampolína)

Rozhodcovia nášho oddielu splnili najprísnejšie kritériá medzinárodnej gymnastickej federácie FIG a môžu rozhodovať OH, MS, ME, SP, medzinárodné a domáce preteky.



Reprezentanti Slovenskej republiky v športovej gymnastike a trampolíny,  pretekári nášho oddielu:
Seniori:

  • Martin Modlitba - 9. miesto na ME, účastník OH 1992
  • Katarína Prokešová - Majsterka Európy, 3. miesto na MS, 10. miesto na OH 2004
  • Ivana Kováčová - účasť na OH 2008, MEJ, ME, MS, EYOF
  • Samuel Piasecký – 4x 1. miesto na Svetovom pohári, 2x 5. miesto na ME seniorov, 4. miesto vo finále SP, 8. miesto na MS 2010, 11. miesto na OH Londýn 2012
  • Arnold Bugár - účastník OH 1992
  • Andrea Martonová - 8. miesto na MS
  • Marian Kováč - 9. miesto na ME, 15. miesto na MS
  • Alexander Benko – 3. miesto na Svetovom pohári, 5. miesto na ME juniorov
  • Daniel Kamenický - 2. miesto na Svetovom pohári, 9. miesto na ME
  • Ján Petrovič - 9. miesto na ME, účasť na MS, Svetová univerziáda
  • Pavol Mikuš - 9. miesto na ME, účasť na MS
  • Luboš Rupčík - 9. miesto na ME
  • Andrej Neczli – 3. miesto na Svetovom pohári,  účasť na MS, ME, Svetová univerziáda
  • Stanislav Micheller - účasť na MS, ME, Svetová univerziáda
  • Richard Kemko - 12. miesto na MEJ
  • Martin Sák - účasť na MEJ
  • Slavomír Michňák - 8. miesto na SP, 14. miesto na ME, účasť na MS 
  • Barbora Mokošová - 13. miesto na ME, 6. a 7. miesto na SP
  • Ivan Vargovský - 16. miesto na MEJ, účasť na EYOF, 10. miesto na SP

Juniori:

  • Michal Kiss - 1. miesto na Majstrovstvách SR 2009(prostné), 1. miesto na M-SR 2010 (bradlá), 1. miesto na M-SR 2012 (kôň), 16. miesto na MEJ
  • Samuel Potančok - 17. miesto na MEJ, účasť na EYOF
  • Igor Takáč - 11. miesto OH mládeže, účasť na MEJ, EYOF
  • Ján Špais - 1. miesto na Majstrovstvách SR 2011 (kôň)

Žiaci:

  • Jakub Vaško - 1. miesto na Majstrovstvách SR 2010, st. žiaci “A”
  • Michal Zubrík - 1. miesto na Slovenskom pohári 2009, 4. miesto na M-SR 2010 (ml. žiaci A)
  • Simon Bohunický - 1. miesto na Slovenskom pohári 2009, 6. miesto na M-SR 2010(ml. žiaci A)
  • Samuel Šebesta - 2. miesto na M SR 2014

  • Šimon Feješ - 1. miesto na Majstrovstvách SR 2010, st. žiaci “A”
  • Michal Zvalo - 1. miesto na Slovenskom pohári 2009, 10. miesto na M-SR 2010 (ml. žiaci A)
  • Alex Earl - 1. miesto na Slovenskom pohári 2009 (ml. žiaci B), 5. miesto na M-SR 2010 (ml. žiaci A)
  • Jaroslav Šišolák - 1. miesto na Slovenskom pohári 2009, 7. miesto na M-SR 2010 (ml. žiaci A)
  • Lenka Zubríková -  3. miesto na M-SR 2011, st. žiačky “A”
  • Karolína Takáčová  -  5. miesto na M-SR 2011, II. kat. (8 ročné)
  • Viki Čerňanská  -  1. miesto na M-SR 2011, II. kat.  (8 ročné)
  • Tamarka Korenáčková  -  2. miesto na M-SR 2011, III. kat.  (9-10 ročné)
  • Emka Kuklovská  -  4. miesto na M-SR 2011, III. kat. (9-10 ročné)
  • Ninka Vanková  -  4. miesto na M-SR 2011, st. žiačky “B”
  • Lucia Simonidesová  - 3. miesto na M-SR 2011, I. kat. (6-7 ročné)
  • Nikol Pisoňová  -  1. miesto na M-SR 2011, ml. žiačky “B”